תיקון דלתות

שירותי תיקון דלתות 24-7 לכל הסוגים

תיקון דלתות, תקלות שיש לעיתים קרובות בדלת, החלפת צילינדר, האם ניתן לתקן לבד?, האם אפשר להחליף צילינדר?, לבד?

בסיטואציות מסוימות זה אפשרי… אך בשביל השקט והביטחון שלכם עדיף להזמין מנעולן מוסמך מקצועי ואמין שיטפל לכם בבעיה במקצועיות וללא נזק לדלת קרו מקרים שאנשים ניסו לטפל בבעיה ועשו יותר נזק.

  • תיקון דלתות רב בריח
  • תיקון דלתות מורשה
  • תיקון דלתות שיריונית חוסם
  • תיקון דלתות פנים ועץ
  • תיקון כיוון והגבהת דלתות זכוכית
  • ממ”ד

דלת הכניסה לבית שלנו היא הדבר הכי חשוב בבית, היא מפרידה ושומרת עלינו. מחום, מקור, אורחים לא רצויים ובמקרים קיצוניים ומסוימים גם מגנבים.

היום נסביר לכם ונלמד ונסביר לכם איך לזהות ולטפל בכל מיני תקלות ובעיות  בדלת הכניסה וכיצד לשמור ולתחזק את הדלת.

תיקון דלתות
תיקון דלתות

תקלות ובעיות נפוצות:

הגענו הביתה ואנחנו מנסים להכניס את המפתח לצילינדר, והמפתח לא נכנס לצילינדר, הצילינדר הוא החלק אליו אנו מכניסים את המפתח.

מתי שאנחנו מסובבים את המפתח הצילינדר מסובב גלגל שיניים במנגנון שהוא המנעול המוסתר שיושב בתוך הדלת אותו מנעול דוחף את הבריחים/הזרועות שנמצאים בדלת ונכנסים לחורים שיש במשקוף וכך מתאפשרת הפעולה של סגירה ופתיחת  הדלת) במקרה כזה יכולות להיות כמה סיבות.

הנה 4 אפשרויות נפוצות:

אפשרות ראשונה-

במשך הזמן המפתחות נופלים לנו מהכיס וכתוצאה מהנפילה מתעקמים ובגלל זה  המפתח לא נכנס בצורה חלקה לצילינדר, לפני הזמנת שירות מנעולן, נסו להשתמש במפתח אחר שברשותכם.

אפשרות שנייה-

חלודה, אבק שנמצא בתוך הצילינדר ומונע מהמפתח  להיכנס. במקרה כזה אתם יכולים לנסות ולפתור ולתקן את הבעיה לבד. קיימים מגוון חומרים בשוק כגון W40 שמנקה את החלודה ומשמן את הצילינדר.

אפשרות שלישית-

הרבה פעמיים קורא שאנחנו ממהרים ולא שמים לב ובטעות מכניסים מפתח לא מתאים לדלת לכן תמיד שימו לב שהמפתח מתאים לדלת שאתם רוצים לפתוח.

אפשרות רביעית-

מישהו חיבל לכם במנעול והכניס לתוכו גוף והמפתח לא נכנס לצילינדר.

במקרה כזה אין מה לעשות ואת צריכים להזמין את שירותיו של מנעולן מקצועי ומוסמך שיבוא וינסה להוציא את מה שהכניסו לתוך הצילינדר בעזרת טכניקות וכלים מיוחדים וחדישים שיש לו, ועם אין אפשרות לחלץ את הגוף זר מתוך הצילינדר אז נצטרך להחליף לכם את הצילינדר ובכך נפתור לכם את הבעיה.